Ürün Kategorileri

iPhone X KILIFLI LENS MACRO FISHEYE TELEPHOTO KILIF SET

Ürün Özellikleri

Ürün Grubu
: Birebir Kapaklı Lensler

Barkod
: 0

Stok Kodu
:

Markası
: Markacase

Ek Bilgi
:

Adet:
Sepete Ekle

Bu ürünü % indirimle alabilir ve kazanabilirsiniz.


Piyasa Fiyatı:
Ürün Fiyatı: 299.00 TL

iPhone X kılıflı Lens seti  macro,fisheye,telephoto,wide-angle

·         10X Makro

·         20X Süper Makro

·         180 ° Balık Gözü Mercek

·         2X Telefoto Lens

 

DÖNÜŞEBİLİR ÇİFT LENS SİSTEMİ: Revolver sistemimiz ile objektifler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Dönebilen hepsi 1 arada lens tasarımı, iPhone X'da her iki kamerayla birlikte kullanılmak üzere 2 adet yüksek kaliteli lensler içerir.

YÜKSEK KALİTE OPTİĞİ: Optik zum aralığını genişletin ve yalnızca telefonunuzla elde edemediğiniz çeşitli çekimler yapın. 10X Makro, 20X Süper Makro, 180 ° Balık Gözü Mercek ve 2X Telefoto Lens içeriyor. * 18 mm'lik bir odaklama mesafesiyle odaklanma noktasına gelene kadar nesnenize inanılmaz derecede yaklaşın.

LIGHTWEIGHT & ULTRA-PORTABLE: Sadece 2 gram ağırlığa sahip olsalar bile, durumunuzu telefonunuzdan pek fark edemezsiniz. İnce ve akıcı hale getirilmiş durumda sadece 12 mm'dir ve telefonunuza minimum kalınlık katar.

KORUMA HAKKINDA TÜM:, darbelere ve çizilmelere karşı her yere koruma sunar ve kaldırılmış dudak, telefonu yüzü aşağı gelecek şekilde ayarlarken ekranınızı korur. Kesikler, tüm bağlantı noktalarının ve düğmelerin tam işlevselliği için izin verir.

ERGONOMİK EL GRIP VE ÇERÇEVE MONTAJI: Yerleşik tutma yeri, telefonunuzu daha rahat tutmanızı sağlar ve fotoğraf çekerken telefonunuzda sağlam bir tutuş sağlar. Alttaki kayış desteği, telefona bir bilek kayışı veya bir kamera kayışı takmanızı sağlar.

 
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır