Ürün Kategorileri

12x Sabit Zoom ve 0.45x Wide Angel,Macro Kamera Lens Seti 3in1

Ürün Özellikleri

Ürün Grubu
: TELEFON İÇİN LENS / MERCEK

Barkod
: 0

Stok Kodu
: 1326

Markası
: Markacase

Ek Bilgi
:

Adet:
Sepete Ekle

Bu ürünü % indirimle alabilir ve kazanabilirsiniz.


Piyasa Fiyatı:
Ürün Fiyatı: 329.00 TL

LENS PAKET İÇERİĞİ

·         12x ZOOM LENS

·         WİDE ANGEL(GENİŞ AÇI 80 DERECE) LENS

·         0,45x MACRO LENS

Ürün üniversal olup tüm akıllı telefonlara uyum sağlar.

Telefonunuzu değiştirmeniz durumunda üniversal olması size avantaj sağlayacaktır.

Alimunyum gövde ve high glass lens

Bu evrensel ve zarif lens kiti, sahne kapsamı kapsamınızı genişleterek ve kameranızın yeterliliğini artırarak akıllı telefonunuzun kamera yeteneklerini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Kit, makro, uzun menzilli ve geniş açı çekimler gibi farklı fotoğraf stillerini kullanmanıza olanak tanıyan farklı merceklerle birlikte gelir.

UNIVERSAL LENS KLIP TASARIMI - Mercekler, tüm mobil cihazlara uyan yenilikçi bir kliple yerinde tutulur; yapışkan bantlar, yapışkanlar veya cihazınıza zarar verebilecek vidalara gerek yoktur. Mobil aygıtınızın kamera performansını en üst düzeye çıkarmak için evrensel akıllı telefon kamera lens kitini klipsleyebilirsiniz.

ERGONOMİK TASARIM - Telefonunuzda ve fotoğraf makinenizde çizik bırakmamak için kauçuk tutma yeri uygulanmıştır. Telefoto objektif, iyi uyuma ve görüntü sabitliği sağlamak için kayan bir somun ve hareketsizlik vidasına sahiptir. Artık kendi akıllı telefonunuzu / iPhone'unuzu kullanarak mümkün olan en iyi çekimi  elde edebiliyorsunuz.

GÜVENİLİ & DAYANIKLI - En iyi dayanıklılık ve işlevselliği garanti etmek için sadece birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. Yüksek kaliteli, mobil fotoğrafçılığa sahip olmanıza yardımcı olmak için üstün nitelikli alüminyum, askeri sınıf metal gövde ile yüksek kaliteli kaplamalı optik lensle hazırlanmış.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır